O Nas

Załoga Baristacji to młodzi ludzie, pełni energii pasji do życia – każdy z nich ma jakiegoś „świra” hobby – cały zespół chętnie bierze udział w wydarzeniach artystycznych i kulturalnych również tych poza tematem kawy. Są pomocni, pro aktywni i otwarci na ludzi. Bardzo ważne jest dla nas aby przybliżyć Wam nasz zespół ponieważ to właśnie oni tworzą ciepłą atmosferę akceptacji w naszym lokalu.
Są to też ludzie którzy uczestniczą w szkoleniach – rozwijają się pod względem kawowym i obsługi gości – jest to dla nas najważniejszy element.
W Baristacji panuje domowa atmosfera – nasi gości czują się tam jak u siebie w domu.
Baristacja stawia również na produkty regionalne –co jest również warte podkreślenia.

Współpracujemy i znamy się osobiście z takimi dostawcami jak Maslove z Supraśla Olejowy Raj z Wasilkowa czy Pigwoniada z Grajewa. Właściciele tych marek są też naszymi klientami.


Group 614

Wi-fi


możesz korzystać z ogólnodostępnego wi-fi

Group 617

Zwierzęta


jesteśmy otwarci na wszystkich czworonożnych przyjaciół

Group 616

Vege


w swojej ofercie mamy propozycje wegańskie i wegetariańskie

Group 615

Najmłodsi


wszystkie dzieci znajdą u nas coś dla siebie


Nasze osiągnięcia i wyróżnienia


Baristacja to miejsce, które ciągle się rozwija. Bierzemy udział w licznych wydarzeniach organizowanych na terenie Podlasia. W 2018 roku zostaliśmy zauważeni i nagrodzeni przez Sweet&Coffee Awards w kategorii kawiarnia oraz cukiernia działająca indywidualnie podczas ogólnopolskiej konferencji branżowej.
Było i jest to dla nas nadal ogromne wyróżnienie – w konkursie brały udział kawiarnie z całej Polski.
Cieszymy się, że nasza praca i serce które wkładamy w Baristacje jest doceniana nie tylko wśród naszej lokalnej społeczności.

Baristacja jest również pierwszym organizatorem zawodów na Podlasiu - Latte Art Mini Meets Art, które zostały zorganizowane w 2017 i 2018 roku w ramach Podlaskiego Śniadania Mistrzów – ale o tym więcej w naszych wydarzeniach


Dołącz do nas!
Baristacja kawiarnia piekarnia


Dołącz do nas!
Baristacja torty

Chcesz poznać naszą ofertę lub dowiedzieć się więcej o naszych produktach?

Skontaktuj się z nami